Hírek

2021/6. Hírlevél

  1. Meghirdettük első taggyűlésünk időpontját, június 18, 18 óra, THE kikötő, amiről tagjaink meghívót kaptak, illetve itt csatoljuk is. Ha van még érdeklődő a szomszédságban, kérlek szóljanak/szóljatok nekik, tagfelvétel is lesz a közgyűlésen, várjuk még az új tagokat.
  2. Másfél hete hivatalosan is beadta egyesületünk a partnerségi egyeztetési listára való felvétel kérelmét polgármester úrnak. Ezáltal minden Tihanyt érintő változás előzetes partnerségi egyeztetéséről hivatalosan is kell kapnunk értesítést, és lesz módunk kifejteni véleményünket hasonlóan a kenderföldi kis nádas ügyéhez.
  3. Kedd délután az RTL klubban a Házon kívül című műsorban fog szerepelni egyesületünk nevében Molnár György és Rutai Andrea, ahol a Kenderföldek témája lesz terítéken több balatoni tervezett beruházás között.

    Üdvözlettel:
    Révbe Érünk Egyesület

Szóljon hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük